4

Arganový olej Dermargan

dermargan arganovy olej produkty

Dermargan je marocká značka kosmetiky z arganového oleje.

V sortimentu značky Dermargan najdete nejen arganový olej kosmetický nebo arganový olej potravinářský, naleznete zde také další produkty jako je šampon s arganovým olejem, krémy z arganového oleje, zeštíhlující oleje či masážní oleje.

Značka DermArgan nabízí i hammam produkty jako například černé mýdlo z arganového oleje, speciální peelingové rukavice nebo mýdla z arganového oleje. Novinkou značky DermArgan je marocký jíl z pohoří Atlas.

Velký výběr hammam produktů nabízí také eshop Šeherezád, který se specializuje na dovoz tureckého zboží.

Dovozcem značky DermArgan do České republiky je firma Smilargan, která tuto kosmetiku nabízí již od roku 2012.

arganové oleje Dermargan

zdroj: http://smilargan.cz/http://seherezad.cz/

Arganový olej Dermargan byl naposledy aktualizován: 08.05.2017 autorem Dogacan Yildirim Kanat

Velmi špatnéŠpatnéDobréVelmi dobréVynikající (10 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)

Komentáře 4

      1. Používám už skoro 2 roky arganový kosmetický olej, nejčastěji 125 ml protože je ve spreji a je praktičtější na používání a nespotřebuje se ho tolik. Pak použivám černé mýdlo s arganovým olejem, je to snad nejlepší mýdlo vůbec!!! Znám ho díky hammam na kterých jsem byla v Turecku. Teď jsem nově vyzkoušela arganový potravinářský olej 100 ml, dále mám vyzkoušený i šampon s arganovým olejem a noční krém, který mám moc příjemnou vůni a je takový jakoby sametový. Tuto značku mám ráda a kupuji od firmy Smilargan.

        1. Iveto, hammam lázně jsou něco naproto úžasného. Černé mýdlo patří mezi mé oblíbené produkty a používám ho nejčastěji. Potravinářský arganový olej je taky moc fajn, hlavně teď během léta jím samé saláty takže ho také dost využiji 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *